O firmie

zakład szklarskiUsługi szklarskie na najwyższym poziomie już od wielu lat

Oferujemy piękne podświetlane lustra ozdobne i inne produkty szklarskie.

Doskonale prosperujący Zakład Szklarski „Pietrowski” z siedzibą w Rumii ma swoje silne korzenie w niebagatelnej historii rodzinnej. Historii, która z niemałym powodzeniem ma swoją kontynuację od kilkudziesięciu lat.

Wyjątkowym i w pewnym stopniu mistycznym jest bowiem fakt, iż wiele lat temu – w 1973 roku szklarz Pietrowski uczcił narodziny swojej córki uruchomieniem własnego zakładu.

Dzisiaj córka wraz z mężem dumnie prowadzi rodzinny interes w miejscowości Rumia, łącząc niezawodne rozwiązania swojego mistrza z najnowszą technologią dostępną w branży szklarskiej. Od 2007 roku Hanna Bekisz nieustannie rozwija Zakład Szklarski „Pietrowski”, dbając o jego renomę, szeroki wachlarz możliwych rozwiązań obróbki szkła oraz największą na Pomorzu ofertę usług i wyrobów.

Dzisiaj „Pietrowski” to jeden z nielicznych zakładów zatrudniających tak znanych i cenionych szklarzy. Zrzeszony w Cechu Rzemiosł Różnych w Wejherowie daje poczucie stabilności i dobrze widzianej gwarancji najwyższej jakości. Właścicielka nie szczędzi ani czasu, ani środków na utrzymanie pozycji lidera na rynku szkieł i luster. Półwysep Helski, Kaszuby i Małe Trójmiasto – nasze lustra królują już na Pomorzu.

Zachęcamy mieszkańców Rumi oraz sąsiednich miast: Redy, Gdyni, Wejherowa do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych Klientów!

szklarz

Pietrowski. Zakład szklarski

ul. Grunwaldzka 65

84-230 Rumia

Tel.: (58) 671 04 85

kom. 791 965 674

Tel./fax: (58) 679 62 63