Współpraca

zakład szklarski Zadbamy o profesjonalne hartowanie i piaskowanie szkła!

Nasi szklarze z powodzeniem wykonają klejenie i lakierowanie każdego szkła i lustra.

Zakład „Pietrowski” z Rumii od lat współpracuje z silną grupą specjalistów (szklarzy, ramiarzy), związanych zawodowo z branżą szklarską. Zaprzyjaźnione zakłady szklarskie z całego województwa, a także stolarze, kafelkarze, developerzy oraz projektanci wnętrz cenią sobie elastyczne formy współpracy oraz niezwykle rozbudowany park maszynowy. Serdecznie zapraszamy do współpracy zakłady z Rumii, Redy, Gdyni, Wejherowa oraz całego Półwyspu Helskiego, Trójmiasta i Kaszub.

zakład szklarskiDlaczego warto?

Park maszynowy:

  • fazowarka do kształtów
  • fazowarka prostolinijna
  • piaskarka sterowana komputerowo
  • szlifiernia w pełnym zakresie wielkości szkła i luster
  • lakiernia, w tym również lakierowanie w 3D
  • usługi wiercenia otworów bez ograniczeń wielkościowych
  • klejenie UV

Nowe technologie:

Zakład szklarski „Pietrowski” z Rumii dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i bezkonkurencyjnymi maszynami. Jako jedyni szklarze w kraju posiadamy w pełni profesjonalną lakiernię, która umożliwia zastosowanie zróżnicowanych efektów wizualnych w kolorach (RAL, Pantone) i wzorach. Na lakierowane szkło udzielamy do 10 lat gwarancji w warunkach zewnętrznych!

Dodatkowym atutem zakładu jest możliwość prac bez żadnych ograniczeń w stosunku do wielkości szkła i luster. Zlecenia realizowane są nawet na powierzchni 3,20 m x 2,55 m i grubości od 2 do 15 mm.

Profesjonalne maszyny, wykwalifikowany personel oraz niczym nieograniczona powierzchnia zakładu to nie koniec mocnych stron. Należy do nich również bez wątpienia terminowość wykonania powierzanych zleceń. Kadra zarządzająca oraz cały zespół pracowników mają pełną świadomość, jak ważna dla fachowców jest pewność, że ich szklarz zdąży na czas.


Zakład Szklarski „Pietrowski” z Rumii to gwarancja usług w terminie i na zaawansowanym technologicznie poziomie! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Rumii, Redy, Gdyni, Wejherowa jak również całego Półwyspu Helskiego, Trójmiasta i Kaszub.

usługi szklarskieszklenieszklarz

Pietrowski. Zakład szklarski

ul. Grunwaldzka 65

84-230 Rumia

Tel.: (58) 671 04 85

kom. 791 965 674

Tel./fax: (58) 679 62 63