Usługi szklarskie na najwyższym poziomie

zakład szklarskiPiękne podświetlane lustra ozdobne i inne produkty szklarskie.

Zakład Szklarski „Pietrowski” ma korzenie w historii rodzinnej. W 1973 roku szklarz Pietrowski uczcił narodziny swojej córki uruchomieniem własnego zakładu szklarskiego. W ten sposób powstał właśnie jeden z najlepiej prosperujących zakładów szklarskich na Pomorzu.

Dziś córka wraz z mężem dumnie kontynuują rodzinną tradycję i prowadzą zakład szklarski w Rumi, łącząc niezawodne rozwiązania ojca z najnowszą technologią branży szklarskiej.

Zakład jest od 2007 roku prowadzony jest przez Hannę Bekisz, która konsekwentnie rozwija jego ofertę, dbając o renomę i szeroki wachlarz rozwiązań obróbki szkła.

Dziś zakład szklarski „Pietrowski” to jeden z nielicznych tego typu zakładów, który zatrudnia tak znanych i cenionych szklarzy.

Zrzeszony w Cechu Rzemiosł Różnych w Wejherowie daje poczucie stabilności i dobrze widzianej gwarancji najwyższej jakości. Właścicielka nie szczędzi ani czasu, ani środków na utrzymanie pozycji lidera na rynku szkieł i luster. Półwysep Helski, Kaszuby i Małe Trójmiasto – nasze lustra królują już na Pomorzu.

Zachęcamy gorąco mieszkańców Rumi oraz sąsiednich miast: Redy, Gdyni, Wejherowa do skorzystania z naszych usług zakładu szklarskiego i dołączenia do grona zadowolonych Klientów!

szklarz