Szklane ścianki działowe

Ścianki działowe wykonane ze szkła to najlepsze rozwiązanie przy konstruowaniu reprezentacyjnych i stylowych pomieszczeń biurowych, czy sal konferencyjnych. Pozwalają odizolować pomieszczenia dla pracowników z dostępem do światła dziennego i dające poczucie pracy we własnej przestrzeni. Ponieważ są przezroczyste, pracodawca przez cały czas nie traci nadzoru nad pracownikami.

Szklane ścianki działowe odgradzają przestrzenie, zachowując jednak wrażenie przestronności. Mogą zostać wykonane ze szkła hartowanego, co uodparnia je na uszkodzenia mechaniczne. Ścianki działowe ze szkła są powszechnie wykorzystywane nie tylko w biurach, ale także w galeriach handlowych i budynkach użyteczności publicznej. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie  wnętrze powinno być równocześnie praktyczne i stylowe.

Do ścianek działowych można montować wszelkie rodzaje drzwi, dzięki czemu pozwalają wydzielić niezależną przestrzeń. Możliwy jest montaż ścianek na stałe albo na specjalnych profilach, z których, po demontażu, można przenieść je w inne miejsce. Szklane ścianki działowe mogą zostać pokryte specjalną folią dekoracyjną z logo firmy.

Jeżeli są Państwo zainteresowaniu szczegółowymi informacjami dotyczącymi ścianek działowych i innych usług szklarskich, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony – Zakład Szklarski Pietrowski