Z czym do szklarza – czyli zakres usług szklarskich

Nowoczesne zakłady szklarskie oferują znacznie więcej niż tylko wstawienie wybitej szyby albo naprawę mebli ze szklanymi elementami. Możemy skorzystać z szerokiego wachlarza usług obejmujących: gotowe produkty, elementy i konstrukcje szklane wykonywanie na zamówienie oraz profesjonalne doradztwo.

Szkło jest uznawane przez architektów za jeden z najwdzięczniejszych materiałów, ponieważ szklane meble, lustra i inne elementy dekoracyjne nie tylko wyglądają bardzo elegancko, ale także dodają wnętrzom przestrzeni. Szkło komponuje się w zasadzie z każdym rodzajem wystroju, od klasycznych wnętrz w stylu retro do nowoczesnych, minimalistycznych mieszkań.

Odpowiadając na zmieniające się potrzeby klientów, zakłady szklarskie stale rozwijają swoją ofertę dla firm i osób prywatnych. Wśród usług podstawowych możemy skorzystać z bogatej oferty szyb i elementów szklanych, takich jak np.: szyby okienne, szkło hartowane, witrażowe, kominkowe, czy blaty i szafki szklane.

Oczywiście w dobrym zakładzie szklarskim nie zabraknie także luster. Nie tylko tych najpopularniejszych łazienkowych, ale też luster ozdobnych, weneckich, mirastar i wielu innych. Oczywiście wraz z lustrem, możemy kupić odpowiednią ramę, polskich bądź zagranicznych producentów.

Oferta dla firm

Szkło ma doskonałe walory dekoracyjne, dlatego szklane tafle i konstrukcje są często umieszczone w miejscach reprezentacyjnych, takich jak recepcja czy gabinet. Zakłady szklarskie oferują przygotowanie ścianek działowych lub szklanego pokrycia ścian, konstrukcji sklepowych, luster weneckich, a nawet całych fasad budynków.

Jak widać, zakłady szklarskie obecnie posiadają naprawdę bogatą ofertę dla klientów. Co więcej, dzięki odpowiednim maszynom, mogą bez trudu dostosować wielkość szklanych elementów i rodzaj powłoki szklanej do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu otrzymujemy produkt wysokiej jakości, wolny od ograniczeń produktów wytwarzanych seryjnie.